شنبه - 2018 دسامبر 15 - 7 ربيع الثاني 1440 - 24 آذر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 195324
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395 10:54
تعداد بازدید : 181

برگزاری کارگاه آموزش -تخصصی «تاریخ تطور دشمنی صهیونیست با مسلمانان و پیامدهای آن» در مجتمع کوثر

برگزاری کارگاه آموزش -تخصصی «تاریخ تطور دشمنی صهیونیست با مسلمانان و پیامدهای آن» در مجتمع کوثر

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، کارگاه آموزش – تخصصی با موضوع « تاریخ تطور دشمنی صهیونیست با مسلمانان و پیامد های آن» برگزار شد. دکتر میرهاشمی، سخنران این جلسه با عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگذار سرور و سالار شهیدان، گفت: طبق سوره اعراف، یهودیان از همان ابتدای تاریخ تصمیم بر از بین بردن پیامبر(ص) و امام علی (ع) داشتند، زیرا در جنگ های مومنین با یهود امام علی (ع) بزرگان و پهلوانان آنها را کشت، و این خود سبب کینه ورزی یهود با امام علی علیه السلام از بدو اسلام تا کنون می باشد.


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، کارگاه آموزش – تخصصی با موضوع « تاریخ تطور دشمنی صهیونیست با مسلمانان و پیامد های آن»  برگزار شد.

دکتر میرهاشمی، سخنران این جلسه با عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگذار سرور و سالار شهیدان،  گفت: طبق سوره اعراف، یهودیان از همان ابتدای تاریخ  تصمیم بر  از بین بردن پیامبر(ص) و امام علی (ع) داشتند،  زیرا در جنگ های مومنین با یهود امام علی (ع) بزرگان و پهلوانان آنها را کشت، و این خود سبب کینه ورزی یهود با امام علی علیه السلام از بدو اسلام تا کنون می باشد.

وی، در ادامه افزود: در زمان حضرت علی (ع) یهود به صورت منافق وارد مسلمان می شد و  اطلاعات دین یهود را با دین اسلام تلفیق می کردند و به صورت نا محسوس اعتقادات مسلمانان را خدشه دار می کردندو این چنین اهداف خود را به صورت غیر مستقیم در مسلمین نفوذ داده و عقاید آنها را بطور ظریفی منحرف می ساختند از رایج ترین این انحرافات داستان ساره و هاجر می باشد.

دکتر میرهاشمی، خاطر نشان کرد: ائمه معصومین (ع) اجازه نمی دادند کسی پای منبر قصاصین بنشیند و از اولین کارهای حضرت علی (ع) پس از به امامت رسیدن، پایین آوردن قصاصین از منبر ها بود؛پس از آن قصاصین مثلثی را تشکیل دادند که یهودیان، مسیحیان و مسلمانان جاهل و تکفیری از اعضای این مثلث بودند، که نتیجه این مثلث فاجعه عاشورا بود.

ایشان، در ادامه  با بیان این که یهودیان پروتکلی به نام دانشوران صهیون تشکیل داده و قطعنامه را با ۶ مورد تصویب کردندگفت: با تصویب این پروتکل یهودیان دست به ۵ اقدام زدند که از جمله آنها می توان به تشکیل کمپانی های فیلم سازی آمریکا، زیر نظر گرفتن تمامی خبرگذاری های مهم دنیا، انحراف تفکرات واعتقادات از طریق کتاب ها و محصولات فرهنگی اشاره کرد.

وی در پایان با بیان اهداف یهودیان  به این نکته اشاره کرد که: باید در مقابل دشمنان ایستادگی و از دین دفاع کنید، خداوند وعده پیروزی داده است. باید از وقایع تاریخ درس گرفت، همان طور که در زمان پیامبر یهودیان نتوانستند با جنگ آشکار در خندق و خیبر کاری از پیش ببرند، پس با جنگ نرم که به عهده معاویه بود اهداف خود را عملی ساختند، هم اکنون نیز تاریخ دوباره به وقوع پیوسته است.

گفتنی است، این کارگاه سه شنبه ۱۸آبان ماه سال جاری با حضور ۱۲۰ نفر از اساتید، مبلغات و طلاب  در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزارشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :