دوشنبه - 2020 ژانوِيه 20 - 25 جمادي الاول 1441 - 30 دي 1398
16417رکورد در مدت زمان 0.858ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مراسم گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس همزمان با سراسر کشور صبح روز شنبه بیست و یکم دیماه با حضور طلاب ،اساتید و کادر برگزار گردید در این مراسم هدیه به مقام شامخ شهدا ی مقاومت قرائت دسته جمعی آیات مصحف شریف انجام شد .و سپس خانم اروانی به ذکر مصیبت پرداخت
این همایش به همت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری و مساعدت حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )مورخ 98/10/19با حضور طلاب و دیگر اقشار مردم در فضایی کاملا معنوی برگزار شد . در این مراسم ویژه نامه دهه فاطمیه ،که توسط طلاب حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )تدوین شده بود در تیراژبالا به همراه تسبیح و پوستری از سردار به شرکت کنندگان در همایش تقدیم شد . این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سهرابی رئیس کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و مداحی ذاکر اهل بیت آقای ناجی و قرائت دلنوشته سوزناک توسط یکی از دانش آموزان مدارس امین همراه بود.
در این جلسه بعد از گزارش اجمالی از اعزام مبلغین و مبلغات به مدارس شهرستان از سوی رئیس تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین آقای مرادی ،مدیر حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )سرکار خانم سلیمان پور با ایراد بیاناتی علاوه بر آمار اعزام مبلغات به مدارس ،اعلام آمادگی خود را در جهت اعزام مبلغات توانمند بیش از گذشته به مدارس اعلام کرد. سپس جناب آقای برجی کارشناس فرهنگی از آموزش و پرورش از اجرای طرح های مختلف دانش آموزی در مدارس اعم از طرح امین و بهنام محمدی اعلام رضایت و تشکر کرد .در پایان هر کدام از مبلغین به بیان نکته نظرات خود پرداختند .
در پی حادثه تلخ و غم انگیز از دست دادن سردار دلها ،سردار شجاعت و مهربانی سپهبد قاسم سلیمانی حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )در حزن و اندوه فرو رفت . طلاب اساتید و کادر حوزه علمیه باقر العلوم (علیه السلام )علاوه بر شرکت در مراسم ویژه سردار و نصب بنر و فضا سازی حوزه در مراسم ختم قرائت قران کریم هدیه به شهید سپهبد سلیمانی ودیگر همرزمان شهیدش ابراز احساسات کردند
بسیاری از طلاب اساتید و کادر حوزه علمیه باقرالعلوم (ع) به همراه دیگر مردم پرشور و انقلابی استان تهران در مراسم تشیع پیکر پا ک سرداررشید اسلام سپهبد سلیمانی شرکت کردند . طلاب حوزه علمیه باقر العلوم (علیه السلام )از ساعات اولیه صبح روز دوشنبه به همراه دیگر مردم غیور شهرستان قدس خود را به میدان آزادی رساندند و دریای غظیم و پرخروش اجتماع مردم در مشایعت سردار پیوستند.
طلاب حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )به همراه مردم عزادار شهرستان قدس در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و محکومیت اقدام تروریستی آمریکا راهپیمایی کردند و خواستار انتقام سخت از عاملان و آمران این حمله تروریستی شدند. ایشان در ساعات اولیه شنیدن این خبر ناگوار با حضور در ستاد اقامه نماز جمعه شهرستان و با همکاری بسیج دسته نوشته هایی را آماده و در بین نمازگران توزیع کردند و چشمانی غبار گرفته از اشک حزن و با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و ….انزجار خود را نسبت به این واقعه دردناک نشان دادند .
این مراسم به همت طلاب پایه چهارم و با مولودی خوانی خانم اربابی برگزار گردید . . در پایان نیز طلاب پس از اقامه نمازجماعت ظهر و عصر بر سر خوان پربرکت اهل بیت (علیهم السلام )مهمان شدند .
در روز شنبه1398/8/11از ساعت 8 تا 12 کارگاه روش تبلیغ، روش سخنرانی و فیش نویسی توسط استاد حجت الاسلام و المسلمین آقای اسدی و با حضور حدود 30 نفر از طلاب در سالن اجتماعات مدرسه زهرای اطهر(س) برگزار گردید.
کارگاه روش تبلیغ، روش سخنرانی و فیش نویسی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای اسدی در روز شنبه 30/7/1398 از ساعت 8 تا 12 برای حدود 35 نفر از طلاب در سالن اجتماعات مدرسه زهرای اطهر(س) برگزار شد
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای اسدی در روز شنبه 1398/7/20 از ساعت 8 تا 12 کارگاه روش تبلیغ، روش سخنرانی و فیش نویسی را برای حدود 35 نفر از طلاب در سالن اجتماعات مدرسه زهرای اطهر(س) برگزار نمود.
  • تعداد رکوردها : 16417