جمعه - 2020 سپتامبر 25 - 8 صفر 1442 - 4 مهر 1399
17044رکورد در مدت زمان 16.19ثانیه
عبارت مورد جستجو :
درهفته گرامیداشت بسیج نشستی با عنوان پیروان ولایت در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
ساعت و زمان برگزاری کلاس های فرهنگی حوزه
یک بار برایم تعریف کرد از روزی که با یک گونی اسلحه دور میدان آرامگاه همدان، پلیس آژیرکشان دنبالش کرده بود و وقتی گرفته بودش، پلیس به ایشان گفته بود شما بخاطر تخلف در رانندگی جریمه می شوید. حاج آقا می گفت: "حاضر بودم صدبرابر جریمه بدهم از خوشحالی. چون فکر می کردم ساواک متوجه اسلحه ها شده."
به منظور گرامیداشت هفته بسیج و تکریم شهدای مدافع حرم این مدرسه به منظور آشنایی طلاب با شهید مصطفی صدرزاده جلسه ای را با حضور سمیه ابراهیمی پور (همسر ) این شهید والا مقام برگزار مینماید.
همزمان با هفته کتاب و کتاب خوانی و با توجه به اینکه یک طلبه پیوسته باید در حال مطالعه و پژوهش باشد این مدرسه نمایشگاه کتاب را برگزار نموده است.
در این مدرسه واحدی به نام امر به معروف و نهی از منکر دایر می باشد که فعالیت های گسترده ای در سطح منطقه دارد از جمله برگزاری کارگاه کوتاه مدت امر به معروف
گروه نوجوانان الغدیری به منظور فعالیت مثبت قشر نوجوان در فضای مجازی و با هدف آشنایی این گروه، با فضای حوزه های علمیه و همچنین انتقال مفاهیم معنوی راه اندازی شده است.
واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)به مناسبت هفته بسیج برگزار می نماید : نشست تخصصی تحلیل سیاسی ویژه طلاب و اساتید و دانش آموختگان
نشستهای آموزش شیوه های امر به معروف یکشنبه های آذرماه در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها با حضور مهندس تقوی برگزار می شود.
مراسم میلاد امام موسی کاظم (ع) و شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام)در مورخه (27/8/94) با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ناصحی(موسس محترم حوزه) ،درمدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام) ، برگزار گردید.
  • تعداد رکوردها : 17044