يکشنبه - 2020 آوريل 05 - 12 شعبان 1441 - 17 فروردين 1399
16564رکورد در مدت زمان 0.826ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در مجتمع آموزش علوم اسلامی خواهران کوثر تهران برگزار شد.
فاجعه مصیبت بار و خونین سرزمین منا در مکه معظمه و جان باختن و جراحت تعداد کثیری از حجاج بیت الله الحرام از جمله حجاج ایرانی، در روز عید سعید قربان، این عید عظیم مسلمانان را به عزای جهان اسلام تبدیل کرد
مراسمی روز چهارشنبه 94/7/8 ساعت 10:30 با سخنرانی سرکار خانم غفوری به همراه مدیحه سرایی و نماز جماعت برگزار می شود.
نشست «حفظ و نگهداری یاد و نام دفاع مقدس توسط زنان طلبه» در آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در مجتمع تحقیقاتی جوادالائمه(ع) در مدرسه علمیه خواهران حضرت فاطمه(س) تهران برگزار شد.
یکی از پرسش هایی که ذهن بیشتر انسان هارا به خود مشغول کرده، آن است که امام زمان(ع) چگونه نظام های سیاسی گوناگون را که دارای افکار و توانایی های مختلفی هستند، از میان برمی دارد و نظام واحد جهانی تشکیل می دهد؟سیستم و برنامه حکومتی آن حضرت چگونه است که در آن ظلم و ستمی در جهان نخواهد بود؛ فسادی صورت نمی گیرد و گرسنه ای یافت نمی شود؟
اساتید و طلاب مدرسه علمیه کوثر امروز به عیادت و ملاقات سربازان والاگهر دوران دفاع مقدس به آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی ثارالله رفتند.
به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس،نشست سیاسی مورخ 94/7/1 در سالن همایش مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) برگزار گردید.
این حادثه سندی دیگری در جهت اثبات بی لیاقتی آل سعود به عنوان خادم حرمین شریفین و زائرین بیت الله الحرام است.
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) شهر پاکدشت از برگزاری جلسه دفاعیه تحقیقات پایانی جمعی از طلاب این مدرسه خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 16564