دوشنبه - 2020 آوريل 06 - 13 شعبان 1441 - 18 فروردين 1399
16564رکورد در مدت زمان 0.717ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سومین جلسه سلسله مباحث گفتمانی اخلاق در زندگی در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
دومین کرسی آزاد اندیشی با عنوان « نقش حوزه های علمیه در تمدن اسلامی» روز چهارشنبه مورخ 15/7/94 در مسجد ولیعصر(عج) واقع در خیابان آذربایجان، برگزار شد.
غیبت صغری از شهادت امام حسن عسکری(ع)از سال 260(ق)شروع می شود و با وفات سفیر چهارم، ابو الحسن علی بن محمد سمری در سال 329(ق) پایان می پذیرد.[ 1]در این دوره هفتاد ساله، تاریخ اسلام پر از حوادث، تحولات و دگرگونی ها است. در همین دوره، وکالت یا به عبارت دیگر سفارت امام مهدی(عج)به چهار نفر از خواص آن حضرت: عثمان بن سعید، محمد بن عثمان، حسین بن روح و علی بن محمد سمری تفویض می گردد.
این زمینی ها 18 مهر 1394 14:38
مراسم شب هفت همسر شهیدم پایان یافته بود . با بچه ها در منزل نشسته بودیم که زنگ خانه به صدا در آمد . مهدی رفت در را باز کرد . زن و مردی وارد خانه شدند . به محض ورودشان به منزل ، بغض زن ترکید ، سکوت کردم تا کمی آرام گیرد. دستمالی از کیفش بیرون آورد و اشک چشم هایش را پاک کرد .
در تعریف «شخصیت» این گونه بیان شده است: خصوصیاتی که در روح هر کس شکل می گیرد و او را از دیگران جدا می کند و وسیله تشخیص او از دیگران می شود
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا آقامیری با حفظ سمت در جایگاه مدیر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان منصوب شد
سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در طول سال های گذشته که نقش تعیین کننده ای در حفظ و حراست حرم حضرت زینب (س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در جنگ تروریستی سوریه داشت ، حین انجام ماموریت های مستشاری در حومه شهر حلب به دست تروریست های داعشی به شهادت رسید و به یارانش پیوست
سرکار خانم زهرا رحمتی مدیر حوزه علمیه حضرت ولیعصر عج دو اثر با عنوان های بررسی تطبیقی کنوانسیون حقوق کودک با فقه اسلامی و بررسی نقش مفردات قرآن در تفسیر تسنیم را به چاپ رساندند.
کارگاه های وبلاگ نویسی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به مدت دو روز برگزار گردید که مجموعاً بیش از 110 نفر از طلاب خواهرعلاقه مند و توانمند در این کارگاه ها حضور یافتند.
اولین جلسه شورای معاونان در سال تحصیلی 95-1394 با حضور افتخاری جناب آقای طائی زاده در مؤسسه تبیان برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16564