يکشنبه - 2020 مارس 29 - 5 شعبان 1441 - 10 فروردين 1399
16552رکورد در مدت زمان 0.639ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مراسم عزاداری دهه اول محرم، طبق روال هرسال، در مصلی حوزه برگزار می شود.
امسال حج برای همه مسلمانان و به ویژه برای ما رنگ و بوی غم داشت و تنها تسکین دل ما در این روزها مصادف شدن این روزهای غمبار با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام است که فرمودند در غم های خود نیز یاد غم جانسوز امام شهیدان باشید
اولین جلسه جامعه خیرین توسعه ی حوزه های علمیه خواهران استان تهران با حضور مدیر و معاون اداری مالی مرکز مدیریت در سالن اجتماعات مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور بر آمادگی برای پاسخگویی به نیازهای فرهنگی و پژوهشی نظام تاکید کرد و گفت: مسئولان ظرفیت عظیم حوزه های علمیه خواهران را باور کنند.
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی قدس سره از برگزاری دوره آموزش تخصصی مبلغان خواهر به موضوع فنون و شیوه های تبلیغ موثر، خبر داد.
با فرا رسیدن ایام عزای حضرت سیدالشهدا علیه السلام، مراسم استقبال از ماه محرم و سیاهپوشان، با سخنرانی و روضه خوانی در مدرسه علمیه زینب کبری س برگزار می شود.
واحد فرهنگی مدرسه علمیه امام خمینی رباط کریم به منظور هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم عزادرای در مجالس ومحافل شایسته است مواردی را در قالب بروشور متذکر شده است.
ششمین نشست ارکان بانوان فرهیخته استان تهران با حضور اعضاء مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
سومین جلسه سلسله مباحث گفتمانی اخلاق در زندگی در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
دومین کرسی آزاد اندیشی با عنوان « نقش حوزه های علمیه در تمدن اسلامی» روز چهارشنبه مورخ 15/7/94 در مسجد ولیعصر(عج) واقع در خیابان آذربایجان، برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16552