يکشنبه - 2020 مارس 29 - 5 شعبان 1441 - 10 فروردين 1399
16552رکورد در مدت زمان 1.138ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در آستانه فرارسیدن محرم الحرام و ایام عزاداری شهادت حضرت سیدالشهداء علیه السلام و یاران باوفای ایشان، پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR بیست جمله ی برگزیده از رهبر انقلاب درباره عزاداری سیدالشهدا علیه السلام را منتشر کرد
چهارمین جلسه سلسله مباحث گفتمانی طلاب علوم حوزوی با موضوع اخلاق در زندگی در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
قرآن و به تعبیری اسلام، برنامه منسجمی برای این دوره از زندگی بشر دارد؛ همان گونه که در سایر مسائل نگاه جامع وجود دارد. مسئله ای که از یک سو، توالد و تناسل بشر در آن قرار دارد و از سویی نیاز غریزی انسان را تأمین می کند و از سویی نیز اولین و مهمترین کانون اجتماع را تشکیل می دهد و اولین حلقه تربیتی نیز هست.
رهبر حکومت جهانی اسلامی، حضرت مهدی (عج) است و عیسِی بن مریم (ع)، این پیامبر اولو العزم الهی به همراه آن حضرت در راه جهانی شدن ارزشهای قرآ نی، ایشان را یاری می نماید. یکی از عوامل تاثیر گذار در پیشرفت انقلاب جهانی مهدوی و برقراری حاکمیت جهانی اسلامی در سراسر جهان، حضور این پیامبر الهی در کنار قائم آل محمد (ص) است.
جانشین رئیس اداره سوم (عملیات) ارتش جمهوری اسلامی ایران بود و فرمانده لشگر ۹۲ زرهی اهواز؛ آغاز عملیات بیت المقدس مصادف شد با درگذشت دخترش مژگان.
عزاداری و سوگواری ایام شهادت جانسوز اباعبدالله الحسین (ع) در فضای سیه پوش و حزن انگیز در مدرسه علمیه کوثر برگزار می شود.
سومین جلسه سلسله مباحث گفتمانی با موضوع شیعه شناسی با حضور اساتید، مبلغات و طلاب مورخ 94/7/22در مدرسه علمیه کوثر برگزار شد
یکی از دعاهای آشنا و معروف دعای «اللهم کن لولیک ......» است که به دعای فرج معروف شده است ولی در واقع دعای سلامتی امام زمان(علیه السلام) است.
تحقیر نکن،نقد کن 21 مهر 1394 15:7
اگر به آقای پارچه فروشی که با بدخلقی و نگاه سنگینش پارچه مورد نظر شما را از لابه لای طاقه ها بیرون می کشد، بگویید رفتارش شما را آزار می دهد چه پاسخی می شنوید؟
همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغات در ماه محرم با همکاری مجتمع کوثر در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16552