پنج شنبه - 2018 اکتبر 18 - 8 صفر 1440 - 26 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 193075
تاریخ انتشار : 19 مهر 1395 11:1
تعداد بازدید : 183

مدرسه علميه امام خميني(ره)

حضور نمايندگان مركز خدمات استان البرز در مدرسه علميه امام خميني(ره)

مركز خدمات استان البرز با مسئولين مدرسه علميه امام خميني(ره) نمايندگان آن مركز در مدرسه حاضر و در جمع طلاب به ايراد سخن پرداختند.

طي هماهنگي از طرف مركز خدمات استان البرز با مسئولين مدرسه علميه امام خميني(ره) نمايندگان آن مركز در مدرسه حاضر و در جمع طلاب به ايراد سخن پرداختند.


حجت الاسلام والمسلمين احمدي با اشاره به آيه 11 سوره حجرات عنوان نمودند كه خداوند در اين آيه فرموده:<<اي اهل ايمان! نبايد گروهي گروه ديگررا مسخره كنند، شايد مسخره شده ها از مسخره كنندگان بهتر باشند>>

همين مضمون را در ادامه آيه به زنان نيز فرموده و گفته نبايد زناني زنان ديگر را مسخره كنند دليل هم همان است كه در ابتداي آيه اشاره شد يعني ممكن است مسخره شدگان از مسخره كنندگان بهتر باشند ايشان ادامه دادند:ما بايد دقت لازم را داشته باشيم كه در رفتار خود تا حد امكان از رذايل اخلاقي به دور باشيم و به آنچه درآيات به آن اشاره شده است جامه عمل بپوشانيم .

در ادامه جلسه جناب آقاي نادر بيگي نماينده مركز خدمات مطالبي را پيرامون توضيح درباره  سامانه مركز خدمات عنوان نمودند، ايشان در ادامه به سؤالات  طلاب درباره بيمه هاي تكميلي ، خدمات رفاهي و آموزشي،نحوه ي ثبت نام و تشكيل پرونده در مركز خدمات و... پاسخ داده و گفتند توضيحات بيشتر در سامانه مركز خدمات موجود است خواهران مي توانند با مراجعه به اين سامانه پاسخ تمام سؤالات خود را دريافت نمايند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :