چهارشنبه - 2018 ژوئن 20 - 7 شوال 1439 - 30 خرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 191094
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395 14:9
تعداد مشاهدات : 206

مدرسه علميه امام خميني(ره)

جلسه توجيهي طلاب در مدرسه علميه امام خميني(ره)

اين جلسه سركار خانم طاعتي معاون محترم فرهنگي ضمن خوش آمد گويي و معرفي كادر فرهنگي مدرسه به حديثي از امير مومنان پيرامون عدم پيروي از هوي نفس و نداشتن آرزوهاي طولاني اشاره نمود.
معاونت فرهنگي مدرسه علميه امام خميني(ره) در نخستين روزهاي سال تحصيلي كار خود را با برگزاري جلسه اي توجيهي با حضور كليه طلاب آغاز نمود.


در اين جلسه سركار خانم طاعتي معاون محترم فرهنگي ضمن خوش آمد گويي و معرفي كادر فرهنگي مدرسه  به حديثي از امير مومنان پيرامون عدم پيروي از هوي نفس و نداشتن آرزوهاي طولاني  اشاره نموده و طلاب را به پيروي از احاديث اهل بيت و عمل كردن آن ها دعوت نمودند.


ايشان در ادامه عنوان داشتند در حوزه هاي علميه علاوه بر بحث آموزش و تحصيل آنچه بسيار حائز اهميت است توجه به مباحث و جلسات فرهنگي مي باشد چراكه فرهنگ زمينه ساز هدايت انسان ها در جامعه است و كارهاي فرهنگي در حوزه بسيار مهم وبا ارزش بوده و نياز به توجه بالاي طلاب دارد.
ايشان برنامه هاي فرهنگي را در زمينه هاي مختلفي چون برنامه هاي مناسبتي ، عقيدتي، سياسي، اقتصاديفتربيتي، مشاوره اي و ...
دسته بندي نموده و بيان داشتند براي هريك از شاخصه هاي عنوان شده برنامه  هايي خاص در مدرسه برنامه ريزي شده است  كه به نتيجه رسيدن آن منوت به حضور فعال طلاب مي باشد. حضور فعال در جلسات صبحگاهي و نيز درس هاي اخلاق كمك بسياري به رشد فرهنگي طلاب خواهد نمود . ايشان در پايان صحبت هاي خود ساعات اختصاصي به برنامه هاي فرهنگ را اعلام نموده و از طلاب خواستند در اين برنامه ها حضوري پرشور و فعال داشته باشندو طلابي كه توان و اشتياق دارند در زمينه هاي مختلف مي توانند به واحد فرهنگي مدرسه مراجعه نموده و در حيطه مورد علاقه خود مشغول به فعاليت شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :