سه شنبه - 2018 دسامبر 11 - 3 ربيع الثاني 1440 - 20 آذر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 188070
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1395 3:44
تعداد بازدید : 221

اهم فعالیت‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر در دهه مبارک کرامت

اهم فعالیت های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر در دهه مبارک کرامت

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، جلالی، مدیر مجتمع کوثر در گفتگو با رابط خبری کوثر اهم فعالیت های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی را در دهه مبارک کرامت تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، جلالی، مدیر مجتمع کوثر در گفتگو با رابط خبری کوثر اهم فعالیت های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی را در دهه مبارک کرامت تشریح کرد.

جلالی، با عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه پر خیر و برکت کرامت گفت: دهه کرامت، دهه اول ماه ذی العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهاالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا(علیه السلام) می باشد،دهه کرامت یادآور لطیف ترین علائق و مهر و وفاهای کم نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است، مهربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیهما السلام) سابقه ندارد، دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان والامقام و گرانقدر جهان می باشد، تمام مفاهیم سازنده ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در این دهه تداعی می شوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیهماالسلام) کانون دعا و قرآن و نیایش و. .. است.

مدیر مجتمع کوثر ایجاد روحیه نشاط در آحاد جامعه، تعمیق معارف اسلامی، توجه به نیازسنجی، جریان سازی فرهنگی در جامعه با عنایت به سیره رضوی، محور قرار دادن سخنان و روایات و سیره رضوی، موردتوجه قرار دادن جاذبه های لازم برای نسل نوجوان و جوان در برنامه ها از مهم ترین سرلوحه های برگزاری مراسمات ویژه دهه کرامت بر شمرد و گفت: دهه کرامت یک برنامه نمایشی نیست که طی آن صرفا مجموعه برنامه ها و جشن هایی برگزار شود بلکه هدف آن، تبیین و گسترش آموزه های رضوی و زندگانی حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی (ع) است.

ایشان، خاطر نشان کرد: اعزام ۳۰ مبلغه به مدت ۱۰ روز در مراکز مختلف فرهنگی، آموزشی و دینی، برگزاری مسابقات قرآنی و ورزشی، فضا سازی سایت ها، تهیه مقاله با محوریت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده در این دهه مبارک می باشد.

گفتنی است، این گفتگو روز ۱۱ مرداد ماه سال جاری در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثرانجام شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :