پنج شنبه - 2018 ژوئن 21 - 8 شوال 1439 - 31 خرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 181515
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1395 12:18
تعداد مشاهدات : 290

مدرسه علمیه امام خمینی(ره)

برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت مقام معلم در مدرسه علمیه امام خمینی(ره)

معلمان و اساتید جانشین اولیاء خدا در زمین هستند
به همت معاونت محترم آموزش ویژه برنامه گرامیداشت مقام معلم با حضور اساتید بزرگوار، کادر و طلاب مدرسه برگزارگردید.

دراین مراسم مدیریت مدرسه سرکار خانم اصغری ضمن گرامیداشت جایگاه استاد شهید مرتضی مطهری به عنوان اسوه و نمونه کامل یک استاد ازاساتید مدرسه تقدیر نمودند.

ایشان از همیاری و همکاری مسئولین و اساتید بزرگوار در برگزاری کلاس ها و تربیت دینی طلاب تشکر نمودند و اساتید را راهنما و مشاوری نیکو در پیشبرد اهداف حوزه های علمیه دانسته و یادآور شدند که معلمان و اساتید جانشین اولیاء خدا در زمین هستند و وارث پیغمبران می باشند چرا که پرورش روح و جان شاگردان از وظایف ایشان میباشد که فقط با داشتن قلبی صاف و خدایی می توانند به این هدف دست یابند. ایشان با قرائت متن ادبی و اهدا تقدیر نامه و هدیه از تلاش های اساتید مدرسه تشکر نمودند.

دراین برنامه علاوه برتقدیر مدیریت از اساتید، طلاب پایه های مختلف نیز با قرائت دلنوشته ها و هدیه های خود زحمات اساتید را ارج نهاده وازایشان تقدیر نمودند.

مسئولین محترم آموزش در این برنامه ضمن تشکر از اساتید اسامی برترین های آموزشی را عنوان نموده و به آنها هدایایی تقدیم نمودند. برترین ها در شاخه های مختلف چون: راه یافتگان به المپیاد مرحله کشوری، طلاب معدل الف، شاگردان اول کلاس ها، نمایندگان برتر آموزشی، فارغ التحصیلان برتر، مبلغ برتر در ایام ثبت نام حوزه های علمیه و... بودند که با هماهنگی مسئولین آموزش از آنان تقدیر گردید.

لازم به ذکر است اجرای تئاتر، مسابقه، پخش کلیپ و... از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود که مورد استقبال طلاب قرار گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :