جمعه - 2018 ژولاي 20 - 8 ذيقعده 1439 - 29 تير 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 181499
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1395 11:20
تعداد مشاهدات : 227

مرکز تخصصی حضرت فاطمه (س9

بزرگداشت روز جهانی کودک مرکز تخصصی علوم قرآن و تفسیر حضرت فاطمه(س) روز معلم در مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)

بزرگداشت روز معلم در این مرکز با شرکت اساتید ، کادر اجرایی و مدیر محترم مدرسه برگزار گردید.

روز شنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه به مناسبت روز معلم در این مرکز مراسمی برگزار شد.

این مراسم باشکوه با حضور اکثریت اساتید وکادر اجرایی هر دو سطح (2و3) با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد. پس از پخش کلیپهای مرتبط با سالروز شهادت استاد مطهری سرکار خانم جان نثاری مدیر محترم مدرسه طی سخنان کوتاهی فرمودند:مهم ترین وظیفه یک معلم انسان سازی است ، اگر معلم در انجام این وظیفه خطیر موفق باشد می توان به اصلاح افراد و در نتیجه به اصلاح جامعه امید داشت. ایشان همچنین با تاکید بر این مطلب که معلمی شغل انبیاء است حساسیتهای این شغل مقدس را تشریح کردند.سخنران دیگر این برنامه حجت الاسلام منصوریان از اساتید برجسته  حوزه ودانشگاه نیزطی

سخنانی فرمودند:عملکرد حوزه های علمیه خوب است  در بعضی از زمینه ها اصلاح گردد.حوزه ها از نظر علمی باید خیلی جلوتر از زمان خود باشند.در این میان وظایف اساتیدسنگین است .ایشان با مطرح کردن چند ویژگی اینطور ادامه دادند:

اساتید باید اول تهذیب نفس را از خود شروع کنند. در کارهای خود نظم داشته باشند.خلوص نیت در کار از مهم ترین خصیصه هاست. به آنچه انجام می دهند اعتقاد راسخ داشته باشند.ساده زیستی در زندگی نقش مهمی در الگوپذیری افراد جامعه دارد. .سبک زندگی متناسب با اقتضاءات طلبگی. توسل روزانه داشتن ، با نشاط بودن ، ساده وروان صحبت کردن، حر بودن وحزبی نبودن(در خط ولایت فقیه)، تکلیف شناس بودن و اهم ومهم کردن در انجام امور.....ماموریت وتکلیف ما امروز بسیار مهم است زیرا ما در پی پرورش افرادی هستیم که  مادران آینده جامعه هستند.

درپایان مراسم از مدیر محترم ، اساتید وکادر اجرایی هر دو مدرسه با اهداءهدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد و با صرف ناهار برنامه به پایان رسید.           

 

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :